פינת הטכנולוגיה – העתיד של הסקוטרים?

הרעיון נולד במהלך טיול קייקים

בקייץ 2014 יצאה קבוצה של חברים לטיול קייקים שבמהלכו התנסו בחתירה בים גלי עם זרמים.

כבר למחרת הטיול, החלו בחיפושים אחרי מנוע שניתן להתקינו על הקייק ושיעשה לחותרים את החיים קלים. החיפושים העלו כי לא קיים בשוק מוצר כזה.

זו הנקודה שבה החליטו חמשת החברים להקים את Bixpy.

פיתוח מוצר למגוון ישומים

בתחילת הדרך, התמקדה החבורה בפיתוח מנוע נייד וקל משקל אשר ניתן בקלות להתקינו על כל קייק. מהר מאוד הבינו כי המנוע שהם מפתחים קטן דיו כדי להתאים לכל קאנו, סאפ, גלשן ואף, עם סוללות מתאימות, יכול לשמש שחיינים וצוללים. הצוות עמל במשך 18 חודשים על פיתוח המנוע, הסוללות והאביזרים הנkuuho והגיעו לתוצאה מצויינת – מנוע חשמלי מופעל סוללות, קל להרכבה ופשוט לשימוש.

מנוע לגלשן גלים
מנוע לגלשן גלים

המוצר זכה בתחילת החודש כמוצר הזוכה בקטגוריית מוצרי הספורט בתחרות המתקיימת בסן דייגו ארה”ב זו השנה ה 29  למוצרים החדשניים ביותר לשנת 2016.

כמה זה עולה ואיפה מזמינים? 

החברה גייסה החל מאוקטובר עד לסוף נוב’ 2016 כ – $165,000 באתר גיוס ההמונים Indigogo (פי ארבעה מיעד הגיוס המקורי).

המוצר לצוללים נקרא BIXPY SWIM JET וניתן לרכישה עם שתי גירסאות שונות של סוללות – סוללה בקיבולת נמוכה העומדת בתקני רשויות התעופה אשר ניתן להעלות אותה למטוס וסוללה בנפח גבוה המאפשרת זמן צלילה ארוך יותר ומהירות גבוה יותר.

העלות בשלב זה היא $775 בארה”ב (מחיר זול יחסית לסקוטרים הקיימים בשוק) כאשר אספקה צפויה במרץ 2017 (המוצר עדיין בשלבי פיתוח סופיים). לאתר החברה שבו ניתן להזמין את המוצרים – לחצו כאן (באינדיגוגו ניתן עדיין להזמין במחיר מופחת של $649 + דמי משלוח לדף הפרוייקט לחצו כאן)

בשלב זה לא ברור מה יקבע החוק לגבי מנועים זעירים אלו. על הכללים גבי סקוטרים פירסמנו כתבה לפני מספר חודשים – לכתבה לחצו כאן

סרטון הדגמה של המוצר החדש:

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל פונט
ניגודיות
Search Engine Submission - AddMe