רחפן צילום תת ימי – פרוייקט חדש שיוכרז ב Kickstarter בסוף החודש

הפרוייקט הזה עדיין לא הוכרז רשמית אבל, צוות הפיתוח מתכוון להכריז עליו ב 30 לאוגוסט 2016 ולהתחיל בתהליך גיוס הכסף באתר גיוס ההמונים – Kcikstarter.

בבסיס הפרוייקט עומד החזון לאפשר צילום תת ימי באיזורים ועומקים שבהם לא ניתן לצלול בצורה פשוטה או שהצלם איננו מעוניין לצלול (יש כזה?), כל זה בעלות סבירה ובאופן פשוט מאוד.fathom-one-underwater-drone-1

 

 

 

 

 

צוות המפתחים סבר שכפי שכיום כל ילד יכול להפיק תמונות מדהימות מרחפן בלי לעבור הכשרה בתעופה או בצילום, יש מקום לרחפן תת ימי שיופעל בצורה פשוטה ויוכל לספק הצצה אל המעמקים. הרעיון הוא לפתח כלי אשר יונע באמצעות מנוע חשמלי קטן, האנרגטיקה תגיע מסוללה והשליטה תהיה באמצעות אפליקציה בסלולר.

בתוך הרחפן עצמו המכונה FATHOM ONE מותקנת מצלמת וידאו HD וזוג פנסי LED אשר מעבר לצילום הנוף, תהיה אמצעי הבקרה של המשיט. על גבי הרחפן עצמו תהינה מסילות אשר יאפשרו התקנת מגוון רחב של אמצעי צילום – GoPro ודומיהם, פנסי תאורה שונים ועוד.  אחת הבעיות העיקריות היא השליטה ברחפן (שידור אלחוטי דרך המים לא אפשרי). לצורך כך, מפתחת החברה מצוף עם מקלט WiFi. אל המצוף יחובר כבל שאורכו (בשלב זה) 30 מ’ ובאמצעות הכבל, יועבר הפיקוד אל הרחפן. fathom-one-underwater-drone-19

הרחפן מתוכנן לפעול עד עומק של 150 מ’, יוכל לשהות במים כ 45 דק’ (מגבלת סוללה בשלב זה), ניתן יהיה לפקד עליו ממרחק של 30מ’ (מרחק הצלם ממצוף השידור) ועלותו המוערכת היא $600 ללקוח.

ואנחו ב diver סוברים שחבל על המאמץ. רוצים לצלם? לכו לצלול!

הסרטון שלמטה מציג את הקונספט לקראת השקת הפרוייקט לגיוס המונים.

 

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל פונט
ניגודיות
Search Engine Submission - AddMe